ХоландијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

7971 DB, Havelte, Westerveld, Drenthe: 7971 DB

7971 DB

Адреса И Поштенски Број
Наслов :7971 DB, Havelte, Westerveld, Drenthe
Град :Havelte
Регионот 2 :Westerveld
Регионот 1 :Drenthe
Земја :Холандија
Поштенски :7971 DB

Други Информации
Јазик :Dutch (NL)
Регионален Код :NL-DR
ширина :52.78131
должина :6.23700
Временска Зона :Europe/Amsterdam
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

7971 DB, Havelte, Westerveld, Drenthe се наоѓа во Холандија. Нејзините поштенски код е 7971 DB.

Другите се е достапен
7971 DB, Havelte, Westerveld, Drenthe,7971 DB ©2014 Поштенски Пребарување