ХоландијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

9901 JE, Jukwerd, Appingedam, Appingedam, Groningen: 9901 JE

9901 JE

Адреса И Поштенски Број
Наслов :9901 JE, Jukwerd, Appingedam, Appingedam, Groningen
Површина 1 :Jukwerd
Град :Appingedam
Регионот 2 :Appingedam
Регионот 1 :Groningen
Земја :Холандија
Поштенски :9901 JE

Други Информации
Јазик :Dutch (NL)
Регионален Код :NL-GR
ширина :53.32182
должина :6.86229
Временска Зона :Europe/Amsterdam
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

9901 JE, Jukwerd, Appingedam, Appingedam, Groningen се наоѓа во Холандија. Нејзините поштенски код е 9901 JE.

Другите се е достапен
9901 JE, Jukwerd, Appingedam, Appingedam, Groningen,9901 JE ©2014 Поштенски Пребарување