ХоландијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

9711 JX, Binnenstad, Hortusbuurt, Groningen, Groningen, Groningen: 9711 JX

9711 JX

Адреса И Поштенски Број
Наслов :9711 JX, Binnenstad, Hortusbuurt, Groningen, Groningen, Groningen
Површина 1 :Binnenstad, Hortusbuurt
Град :Groningen
Регионот 2 :Groningen
Регионот 1 :Groningen
Земја :Холандија
Поштенски :9711 JX

Други Информации
Јазик :Dutch (NL)
Регионален Код :NL-GR
ширина :53.21600
должина :6.56444
Временска Зона :Europe/Amsterdam
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

9711 JX, Binnenstad, Hortusbuurt, Groningen, Groningen, Groningen се наоѓа во Холандија. Нејзините поштенски код е 9711 JX.

Другите се е достапен
9711 JX, Binnenstad, Hortusbuurt, Groningen, Groningen, Groningen,9711 JX ©2014 Поштенски Пребарување