ХоландијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

8922 AG, Leeuwarden, Leeuwarden, Friesland: 8922 AG

8922 AG

Адреса И Поштенски Број
Наслов :8922 AG, Leeuwarden, Leeuwarden, Friesland
Град :Leeuwarden
Регионот 2 :Leeuwarden
Регионот 1 :Friesland
Земја :Холандија
Поштенски :8922 AG

Други Информации
Јазик :Dutch (NL)
Регионален Код :NL-FR
ширина :53.21013
должина :5.80127
Временска Зона :Europe/Amsterdam
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

8922 AG, Leeuwarden, Leeuwarden, Friesland се наоѓа во Холандија. Нејзините поштенски код е 8922 AG.

Другите се е достапен
8922 AG, Leeuwarden, Leeuwarden, Friesland,8922 AG ©2014 Поштенски Пребарување