ХоландијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

6413 HV, Heerlen, Heerlen, Limburg: 6413 HV

6413 HV

Адреса И Поштенски Број
Наслов :6413 HV, Heerlen, Heerlen, Limburg
Град :Heerlen
Регионот 2 :Heerlen
Регионот 1 :Limburg
Земја :Холандија
Поштенски :6413 HV

Други Информации
Јазик :Dutch (NL)
Регионален Код :NL-LI
ширина :50.91988
должина :5.94851
Временска Зона :Europe/Amsterdam
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

6413 HV, Heerlen, Heerlen, Limburg се наоѓа во Холандија. Нејзините поштенски код е 6413 HV.

Другите се е достапен
6413 HV, Heerlen, Heerlen, Limburg,6413 HV ©2014 Поштенски Пребарување