ХоландијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

8722 HD, Molkwerum, Súdwest Fryslân, Friesland: 8722 HD

8722 HD

Адреса И Поштенски Број
Наслов :8722 HD, Molkwerum, Súdwest Fryslân, Friesland
Град :Molkwerum
Регионот 2 :Súdwest Fryslân
Регионот 1 :Friesland
Земја :Холандија
Поштенски :8722 HD

Други Информации
Јазик :Dutch (NL)
Регионален Код :NL-FR
ширина :52.90164
должина :5.39930
Временска Зона :Europe/Amsterdam
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

8722 HD, Molkwerum, Súdwest Fryslân, Friesland се наоѓа во Холандија. Нејзините поштенски код е 8722 HD.

Другите се е достапен
8722 HD, Molkwerum, Súdwest Fryslân, Friesland,8722 HD ©2014 Поштенски Пребарување