ХоландијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

5506 AL, Veldhoven, Veldhoven, Noord-Brabant: 5506 AL

5506 AL

Адреса И Поштенски Број
Наслов :5506 AL, Veldhoven, Veldhoven, Noord-Brabant
Град :Veldhoven
Регионот 2 :Veldhoven
Регионот 1 :Noord-Brabant
Земја :Холандија
Поштенски :5506 AL

Други Информации
Јазик :Dutch (NL)
Регионален Код :NL-NB
ширина :51.41792
должина :5.38474
Временска Зона :Europe/Amsterdam
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

5506 AL, Veldhoven, Veldhoven, Noord-Brabant се наоѓа во Холандија. Нејзините поштенски код е 5506 AL.

Другите се е достапен
5506 AL, Veldhoven, Veldhoven, Noord-Brabant,5506 AL ©2014 Поштенски Пребарување