ХоландијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

1098 ND, Oost, Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland: 1098 ND

1098 ND

Адреса И Поштенски Број
Наслов :1098 ND, Oost, Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland
Површина 1 :Oost
Град :Amsterdam
Регионот 2 :Amsterdam
Регионот 1 :Noord-Holland
Земја :Холандија
Поштенски :1098 ND

Други Информации
Јазик :Dutch (NL)
Регионален Код :NL-NH
ширина :52.35218
должина :4.93812
Временска Зона :Europe/Amsterdam
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

1098 ND, Oost, Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland се наоѓа во Холандија. Нејзините поштенски код е 1098 ND.

Другите се е достапен
1098 ND, Oost, Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland,1098 ND ©2014 Поштенски Пребарување