Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

7481 SN, Haaksbergen, Haaksbergen, Overijssel: 7481 SN

7481 SN

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :7481 SN, Haaksbergen, Haaksbergen, Overijssel
Qytet :Haaksbergen
Rajon 2 :Haaksbergen
Rajon 1 :Overijssel
Vend :Holandë
Kodi Postar :7481 SN

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-OV
gjerësi :52.13459
gjatësi :6.80871
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

7481 SN, Haaksbergen, Haaksbergen, Overijssel është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 7481 SN.

Të tjerët u kërkohet në
7481 SN, Haaksbergen, Haaksbergen, Overijssel,7481 SN ©2014 kodin postar Query