Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

8023 TH, Zwolle, Zwolle, Overijssel: 8023 TH

8023 TH

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :8023 TH, Zwolle, Zwolle, Overijssel
Qytet :Zwolle
Rajon 2 :Zwolle
Rajon 1 :Overijssel
Vend :Holandë
Kodi Postar :8023 TH

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-OV
gjerësi :52.51390
gjatësi :6.10984
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

8023 TH, Zwolle, Zwolle, Overijssel është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 8023 TH.

Të tjerët u kërkohet në
8023 TH, Zwolle, Zwolle, Overijssel,8023 TH ©2014 kodin postar Query