Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

6931 BM, Westervoort, Westervoort, Gelderland: 6931 BM

6931 BM

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :6931 BM, Westervoort, Westervoort, Gelderland
Qytet :Westervoort
Rajon 2 :Westervoort
Rajon 1 :Gelderland
Vend :Holandë
Kodi Postar :6931 BM

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-GE
gjerësi :51.96341
gjatësi :5.96572
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

6931 BM, Westervoort, Westervoort, Gelderland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 6931 BM.

Të tjerët u kërkohet në
6931 BM, Westervoort, Westervoort, Gelderland,6931 BM ©2014 kodin postar Query