Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

9965 RD, Leens, De Marne, Groningen: 9965 RD

9965 RD

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :9965 RD, Leens, De Marne, Groningen
Qytet :Leens
Rajon 2 :De Marne
Rajon 1 :Groningen
Vend :Holandë
Kodi Postar :9965 RD

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-GR
gjerësi :53.36009
gjatësi :6.37997
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

9965 RD, Leens, De Marne, Groningen është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 9965 RD.

Të tjerët u kërkohet në
9965 RD, Leens, De Marne, Groningen,9965 RD ©2014 kodin postar Query