Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

4424 AP, Wemeldinge, Kapelle, Zeeland: 4424 AP

4424 AP

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :4424 AP, Wemeldinge, Kapelle, Zeeland
Qytet :Wemeldinge
Rajon 2 :Kapelle
Rajon 1 :Zeeland
Vend :Holandë
Kodi Postar :4424 AP

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-ZE
gjerësi :51.51363
gjatësi :4.00158
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

4424 AP, Wemeldinge, Kapelle, Zeeland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 4424 AP.

Të tjerët u kërkohet në
4424 AP, Wemeldinge, Kapelle, Zeeland,4424 AP ©2014 kodin postar Query