Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

8934 AX, Leeuwarden, Leeuwarden, Friesland: 8934 AX

8934 AX

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :8934 AX, Leeuwarden, Leeuwarden, Friesland
Qytet :Leeuwarden
Rajon 2 :Leeuwarden
Rajon 1 :Friesland
Vend :Holandë
Kodi Postar :8934 AX

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-FR
gjerësi :53.19212
gjatësi :5.80396
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

8934 AX, Leeuwarden, Leeuwarden, Friesland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 8934 AX.

Të tjerët u kërkohet në
8934 AX, Leeuwarden, Leeuwarden, Friesland,8934 AX ©2014 kodin postar Query