Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

9731 GX, Oosterhoogebrug, Ulgersmaborg, De Hunze, Groningen, Groningen, Groningen: 9731 GX

9731 GX

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :9731 GX, Oosterhoogebrug, Ulgersmaborg, De Hunze, Groningen, Groningen, Groningen
Zonë 1 :Oosterhoogebrug, Ulgersmaborg, De Hunze
Qytet :Groningen
Rajon 2 :Groningen
Rajon 1 :Groningen
Vend :Holandë
Kodi Postar :9731 GX

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-GR
gjerësi :53.23058
gjatësi :6.60419
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

9731 GX, Oosterhoogebrug, Ulgersmaborg, De Hunze, Groningen, Groningen, Groningen është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 9731 GX.

Të tjerët u kërkohet në
9731 GX, Oosterhoogebrug, Ulgersmaborg, De Hunze, Groningen, Groningen, Groningen,9731 GX ©2014 kodin postar Query