Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

9421 TG, Bovensmilde, Midden-Drenthe, Drenthe: 9421 TG

9421 TG

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :9421 TG, Bovensmilde, Midden-Drenthe, Drenthe
Qytet :Bovensmilde
Rajon 2 :Midden-Drenthe
Rajon 1 :Drenthe
Vend :Holandë
Kodi Postar :9421 TG

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-DR
gjerësi :52.99400
gjatësi :6.49208
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

9421 TG, Bovensmilde, Midden-Drenthe, Drenthe është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 9421 TG.

Të tjerët u kërkohet në
9421 TG, Bovensmilde, Midden-Drenthe, Drenthe,9421 TG ©2014 kodin postar Query