Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

6255 NW, Noorbeek, Eijsden-Margraten, Limburg: 6255 NW

6255 NW

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :6255 NW, Noorbeek, Eijsden-Margraten, Limburg
Qytet :Noorbeek
Rajon 2 :Eijsden-Margraten
Rajon 1 :Limburg
Vend :Holandë
Kodi Postar :6255 NW

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-LI
gjerësi :50.78590
gjatësi :5.83079
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

6255 NW, Noorbeek, Eijsden-Margraten, Limburg është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 6255 NW.

Të tjerët u kërkohet në
6255 NW, Noorbeek, Eijsden-Margraten, Limburg,6255 NW ©2014 kodin postar Query