Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

2548 HM, 's-Gravenhage, Den Haag, Den Haag, Zuid-Holland: 2548 HM

2548 HM

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :2548 HM, 's-Gravenhage, Den Haag, Den Haag, Zuid-Holland
Zonë 1 :'s-Gravenhage
Qytet :Den Haag
Rajon 2 :Den Haag
Rajon 1 :Zuid-Holland
Vend :Holandë
Kodi Postar :2548 HM

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-ZH
gjerësi :52.02939
gjatësi :4.29005
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

2548 HM, 's-Gravenhage, Den Haag, Den Haag, Zuid-Holland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 2548 HM.

Të tjerët u kërkohet në
2548 HM, 's-Gravenhage, Den Haag, Den Haag, Zuid-Holland,2548 HM ©2014 kodin postar Query