Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

2351 NS, Leiderdorp, Leiderdorp, Zuid-Holland: 2351 NS

2351 NS

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :2351 NS, Leiderdorp, Leiderdorp, Zuid-Holland
Qytet :Leiderdorp
Rajon 2 :Leiderdorp
Rajon 1 :Zuid-Holland
Vend :Holandë
Kodi Postar :2351 NS

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-ZH
gjerësi :52.15115
gjatësi :4.52394
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

2351 NS, Leiderdorp, Leiderdorp, Zuid-Holland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 2351 NS.

Të tjerët u kërkohet në
2351 NS, Leiderdorp, Leiderdorp, Zuid-Holland,2351 NS ©2014 kodin postar Query