Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

2201 NH, Noordwijk, Noordwijk, Zuid-Holland: 2201 NH

2201 NH

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :2201 NH, Noordwijk, Noordwijk, Zuid-Holland
Qytet :Noordwijk
Rajon 2 :Noordwijk
Rajon 1 :Zuid-Holland
Vend :Holandë
Kodi Postar :2201 NH

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-ZH
gjerësi :52.23746
gjatësi :4.45020
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

2201 NH, Noordwijk, Noordwijk, Zuid-Holland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 2201 NH.

Të tjerët u kërkohet në
2201 NH, Noordwijk, Noordwijk, Zuid-Holland,2201 NH ©2014 kodin postar Query