Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

3192 XB, Zuid, Hoogvliet, Rotterdam, Zuid-Holland: 3192 XB

3192 XB

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :3192 XB, Zuid, Hoogvliet, Rotterdam, Zuid-Holland
Zonë 1 :Zuid
Qytet :Hoogvliet
Rajon 2 :Rotterdam
Rajon 1 :Zuid-Holland
Vend :Holandë
Kodi Postar :3192 XB

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-ZH
gjerësi :51.86965
gjatësi :4.34154
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

3192 XB, Zuid, Hoogvliet, Rotterdam, Zuid-Holland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 3192 XB.

Të tjerët u kërkohet në
3192 XB, Zuid, Hoogvliet, Rotterdam, Zuid-Holland,3192 XB ©2014 kodin postar Query