Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

3073 CB, Bloemhof, Rotterdam, Rotterdam, Zuid-Holland: 3073 CB

3073 CB

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :3073 CB, Bloemhof, Rotterdam, Rotterdam, Zuid-Holland
Zonë 1 :Bloemhof
Qytet :Rotterdam
Rajon 2 :Rotterdam
Rajon 1 :Zuid-Holland
Vend :Holandë
Kodi Postar :3073 CB

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-ZH
gjerësi :51.89176
gjatësi :4.49521
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

3073 CB, Bloemhof, Rotterdam, Rotterdam, Zuid-Holland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 3073 CB.

Të tjerët u kërkohet në
3073 CB, Bloemhof, Rotterdam, Rotterdam, Zuid-Holland,3073 CB ©2014 kodin postar Query