Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

2215 VL, Voorhout, Teylingen, Zuid-Holland: 2215 VL

2215 VL

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :2215 VL, Voorhout, Teylingen, Zuid-Holland
Qytet :Voorhout
Rajon 2 :Teylingen
Rajon 1 :Zuid-Holland
Vend :Holandë
Kodi Postar :2215 VL

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-ZH
gjerësi :52.22276
gjatësi :4.49844
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

2215 VL, Voorhout, Teylingen, Zuid-Holland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 2215 VL.

Të tjerët u kërkohet në
2215 VL, Voorhout, Teylingen, Zuid-Holland,2215 VL ©2014 kodin postar Query