Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

6812 DL, Arnhem, Arnhem, Gelderland: 6812 DL

6812 DL

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :6812 DL, Arnhem, Arnhem, Gelderland
Qytet :Arnhem
Rajon 2 :Arnhem
Rajon 1 :Gelderland
Vend :Holandë
Kodi Postar :6812 DL

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-GE
gjerësi :51.98260
gjatësi :5.87199
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

6812 DL, Arnhem, Arnhem, Gelderland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 6812 DL.

Të tjerët u kërkohet në
6812 DL, Arnhem, Arnhem, Gelderland,6812 DL ©2014 kodin postar Query