Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

6971 DL, Brummen, Brummen, Gelderland: 6971 DL

6971 DL

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :6971 DL, Brummen, Brummen, Gelderland
Qytet :Brummen
Rajon 2 :Brummen
Rajon 1 :Gelderland
Vend :Holandë
Kodi Postar :6971 DL

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-GE
gjerësi :52.09395
gjatësi :6.15734
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

6971 DL, Brummen, Brummen, Gelderland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 6971 DL.

Të tjerët u kërkohet në
6971 DL, Brummen, Brummen, Gelderland,6971 DL ©2014 kodin postar Query