Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

5298 NW, Liempde, Boxtel, Noord-Brabant: 5298 NW

5298 NW

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :5298 NW, Liempde, Boxtel, Noord-Brabant
Qytet :Liempde
Rajon 2 :Boxtel
Rajon 1 :Noord-Brabant
Vend :Holandë
Kodi Postar :5298 NW

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-NB
gjerësi :51.58852
gjatësi :5.37742
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

5298 NW, Liempde, Boxtel, Noord-Brabant është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 5298 NW.

Të tjerët u kërkohet në
5298 NW, Liempde, Boxtel, Noord-Brabant,5298 NW ©2014 kodin postar Query