Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

5451 NA, Mill, Mill en Sint Hubert, Noord-Brabant: 5451 NA

5451 NA

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :5451 NA, Mill, Mill en Sint Hubert, Noord-Brabant
Qytet :Mill
Rajon 2 :Mill en Sint Hubert
Rajon 1 :Noord-Brabant
Vend :Holandë
Kodi Postar :5451 NA

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-NB
gjerësi :51.70190
gjatësi :5.76372
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

5451 NA, Mill, Mill en Sint Hubert, Noord-Brabant është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 5451 NA.

Të tjerët u kërkohet në
5451 NA, Mill, Mill en Sint Hubert, Noord-Brabant,5451 NA ©2014 kodin postar Query