Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

4707 AZ, Roosendaal, Roosendaal, Noord-Brabant: 4707 AZ

4707 AZ

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :4707 AZ, Roosendaal, Roosendaal, Noord-Brabant
Qytet :Roosendaal
Rajon 2 :Roosendaal
Rajon 1 :Noord-Brabant
Vend :Holandë
Kodi Postar :4707 AZ

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-NB
gjerësi :51.51544
gjatësi :4.46194
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

4707 AZ, Roosendaal, Roosendaal, Noord-Brabant është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 4707 AZ.

Të tjerët u kërkohet në
4707 AZ, Roosendaal, Roosendaal, Noord-Brabant,4707 AZ ©2014 kodin postar Query