Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

5482 HE, Schijndel, Schijndel, Noord-Brabant: 5482 HE

5482 HE

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :5482 HE, Schijndel, Schijndel, Noord-Brabant
Qytet :Schijndel
Rajon 2 :Schijndel
Rajon 1 :Noord-Brabant
Vend :Holandë
Kodi Postar :5482 HE

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-NB
gjerësi :51.61864
gjatësi :5.43764
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

5482 HE, Schijndel, Schijndel, Noord-Brabant është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 5482 HE.

Të tjerët u kërkohet në
 • 5482+HE 5482+HE,+Schijndel,+Schijndel,+Noord-Brabant
 • 1200-688 Travessa+das+Isabéis,+Lisboa,+Lisboa,+Lisboa,+Portugal
 • 9896711 Narukonsen+Ishinome/鳴子温泉石ノ梅,+Osaki-shi/大崎市,+Miyagi/宮城県,+Tohoku/東北地方
 • None Garac+Lagu+Dhal,+Laas+Caanood,+Sool
 • 780-823 780-823,+Oedong-eup/외동읍,+Gyeongju-si/경주시,+Gyeongsangbuk-do/경북
 • 77024-724 1404+Sul+Alameda+33,+Plano+Diretor+Sul,+Palmas,+Tocantins,+Norte
 • 35216 Prnjavor,+35216,+Prnjavor,+Brodsko-Posavska
 • J6J+3E3 J6J+3E3,+Chateauguay,+Roussillon,+Montérégie,+Quebec+/+Québec
 • NN18+8DJ NN18+8DJ,+Corby,+Oakley+Vale,+Corby,+Northamptonshire,+England
 • 76837 Palmillas,+76837,+San+Juan+del+Río,+Querétaro+Arteaga
 • 3900 Gamsen,+Brig-Glis,+Brig,+Wallis/Valais/Vallese
 • 135021 Deodhar,+135021,+Ambala,+Yamunanagar,+Ambala,+Haryana
 • 3820 Dezghingea,+Comrat,+Gagauzia
 • None Col.+Betania,+El+Progreso,+El+Progreso,+Yoro
 • 21370 Salimbayoc,+21370,+Alto+Inambari,+Sandia,+Puno
 • 15261 Souk+El+Haad,+Tizi-Ouzou
 • 45215 Lockland,+Hamilton,+Ohio
 • RG12+9UE RG12+9UE,+Bracknell,+Ascot,+Bracknell+Forest,+Berkshire,+England
 • 21009 Palmera,+San+Carlos,+Alajuela
 • T5E+2J9 T5E+2J9,+Edmonton,+Edmonton+(Div.11),+Alberta
5482 HE, Schijndel, Schijndel, Noord-Brabant,5482 HE ©2014 kodin postar Query