Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

5506 AL, Veldhoven, Veldhoven, Noord-Brabant: 5506 AL

5506 AL

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :5506 AL, Veldhoven, Veldhoven, Noord-Brabant
Qytet :Veldhoven
Rajon 2 :Veldhoven
Rajon 1 :Noord-Brabant
Vend :Holandë
Kodi Postar :5506 AL

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-NB
gjerësi :51.41792
gjatësi :5.38474
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

5506 AL, Veldhoven, Veldhoven, Noord-Brabant është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 5506 AL.

Të tjerët u kërkohet në
 • 5506+AL 5506+AL,+Veldhoven,+Veldhoven,+Noord-Brabant
 • None Gboulouvou,+Ouambé,+Zangba,+Basse+Kotto,+Région+du+Haut-Oubangui
 • 3503 Natappian+East,+3503,+Solana,+Cagayan,+Cagayan+Valley+(Region+II)
 • 69130 Rudėnų+k.,+Gudeliai,+69130,+Marijampolės+s.,+Marijampolės
 • 92755 Ajangale,+Bone,+South+Sulawesi
 • 147434 147434,+Meri,+Vedea,+Teleorman,+Sud+Muntenia
 • 8873 Αργάκα/Argaka,+Πάφος/Pafos
 • 3114 Menzel+Mhiri,+3114,+Nasrallah,+Kairouan
 • 68010 Educacion,+Oaxaca,+68010,+Oaxaca+de+Juárez,+Oaxaca
 • 70-843 70-843,+Zagrzebska,+Szczecin,+Szczecin,+Zachodniopomorskie
 • 28643 Lansing,+Ashe,+North+Carolina
 • 8130 Enying,+Enyingi,+Fejér,+Közép-Dunántúl
 • 090112 Bukit+Purmei+Road,+112,+Singapore,+Bukit+Purmei,+Habourfront,+Telok+Blangah,+Central
 • 8512 Poblacion,+8512,+Santa+Josefa,+Agusan+del+Sur,+Caraga+(Region+XIII)
 • 6314 Unterägeri,+Unterägeri,+Zug/Zoug/Zugo,+Zug/Zugo
 • 8180054 Sugizuka/杉塚,+Chikushino-shi/筑紫野市,+Fukuoka/福岡県,+Kyushu/九州地方
 • 87227 Oese,+Halinga,+Pärnumaa
 • 2430 Петралинци/Petralinci,+2430,+Босилово/Bosilovo,+Југоисточен+регион/Southeastern
 • 30201 Paraiso,+Paraiso,+Cartago
 • 94-238 94-238,+Pługowa,+Łódź,+Łódź,+Łódzkie
5506 AL, Veldhoven, Veldhoven, Noord-Brabant,5506 AL ©2014 kodin postar Query