Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

2026 BG, Haarlem, Haarlem, Noord-Holland: 2026 BG

2026 BG

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :2026 BG, Haarlem, Haarlem, Noord-Holland
Qytet :Haarlem
Rajon 2 :Haarlem
Rajon 1 :Noord-Holland
Vend :Holandë
Kodi Postar :2026 BG

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-NH
gjerësi :52.41992
gjatësi :4.65624
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

2026 BG, Haarlem, Haarlem, Noord-Holland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 2026 BG.

Të tjerët u kërkohet në
 • 2026+BG 2026+BG,+Haarlem,+Haarlem,+Noord-Holland
 • N1R+2H8 N1R+2H8,+Cambridge,+Waterloo,+Ontario
 • 4690 Boirs,+4690,+Bassenge,+Liège/Luik,+Liège/Luik,+Région+Wallonne/Waals+Gewest
 • 6830012 Yawata/八幡,+Yonago-shi/米子市,+Tottori/鳥取県,+Chugoku/中国地方
 • 573-815 573-815,+Okdo-myeon/옥도면,+Gunsan-si/군산시,+Jeollabuk-do/전북
 • 06467 Pnov,+06467,+Tnaot+Chum,+Baray,+Kampong+Thom
 • H7E+1K3 H7E+1K3,+Laval,+Laval,+Laval,+Quebec+/+Québec
 • V4V+1W9 V4V+1W9,+Winfield,+Central+Okanagan,+British+Columbia+/+Colombie+Britanique
 • 06464 Tang+Kouk,+06464,+Sou+Young,+Baray,+Kampong+Thom
 • 545502 545502,+Ilieşi,+Sovata,+Mureș,+Centru
 • 4311 Schwertberg,+Perg,+Oberösterreich
 • G5M+1L1 G5M+1L1,+Rimouski,+Rimouski-Neigette,+Bas-Saint-Laurent,+Quebec+/+Québec
 • K5261 La+Colonia,+Catamarca
 • 3373 Domaine+Schmiseleck,+Leudelange/Leideleng,+Leudelange/Leideleng,+Esch-sur-Alzette/Esch-Uelzecht,+Luxembourg/Lëtzebuerg
 • G5J+3B2 G5J+3B2,+Amqui,+La+Matapédia,+Bas-Saint-Laurent,+Quebec+/+Québec
 • None Bogotá,+Bogotá,+Bogotá+D.C.
 • M9W+4Z5 M9W+4Z5,+Etobicoke,+Toronto,+Ontario
 • CR+03 Abbot's+Cliff+Road,+CR+03,+Hamilton
 • L9C+5L9 L9C+5L9,+Hamilton,+Hamilton,+Ontario
 • None Bocas+de+Perro,+Montelíbano,+Córdoba
2026 BG, Haarlem, Haarlem, Noord-Holland,2026 BG ©2014 kodin postar Query