Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

1092 GZ, Oost, Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland: 1092 GZ

1092 GZ

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :1092 GZ, Oost, Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland
Zonë 1 :Oost
Qytet :Amsterdam
Rajon 2 :Amsterdam
Rajon 1 :Noord-Holland
Vend :Holandë
Kodi Postar :1092 GZ

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-NH
gjerësi :52.35610
gjatësi :4.92297
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

1092 GZ, Oost, Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 1092 GZ.

Të tjerët u kërkohet në
1092 GZ, Oost, Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland,1092 GZ ©2014 kodin postar Query