Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

1616 PL, Hoogkarspel, Drechterland, Noord-Holland: 1616 PL

1616 PL

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :1616 PL, Hoogkarspel, Drechterland, Noord-Holland
Qytet :Hoogkarspel
Rajon 2 :Drechterland
Rajon 1 :Noord-Holland
Vend :Holandë
Kodi Postar :1616 PL

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-NH
gjerësi :52.69780
gjatësi :5.17255
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

1616 PL, Hoogkarspel, Drechterland, Noord-Holland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 1616 PL.

Të tjerët u kërkohet në
1616 PL, Hoogkarspel, Drechterland, Noord-Holland,1616 PL ©2014 kodin postar Query