Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

6227 GV, Maastricht, Maastricht, Limburg: 6227 GV

6227 GV

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :6227 GV, Maastricht, Maastricht, Limburg
Qytet :Maastricht
Rajon 2 :Maastricht
Rajon 1 :Limburg
Vend :Holandë
Kodi Postar :6227 GV

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-LI
gjerësi :50.83274
gjatësi :5.72523
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

6227 GV, Maastricht, Maastricht, Limburg është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 6227 GV.

Të tjerët u kërkohet në
6227 GV, Maastricht, Maastricht, Limburg,6227 GV ©2014 kodin postar Query