Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

1511 DA, Oostzaan, Oostzaan, Noord-Holland: 1511 DA

1511 DA

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :1511 DA, Oostzaan, Oostzaan, Noord-Holland
Qytet :Oostzaan
Rajon 2 :Oostzaan
Rajon 1 :Noord-Holland
Vend :Holandë
Kodi Postar :1511 DA

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-NH
gjerësi :52.44713
gjatësi :4.87370
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

1511 DA, Oostzaan, Oostzaan, Noord-Holland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 1511 DA.

Të tjerët u kërkohet në
1511 DA, Oostzaan, Oostzaan, Noord-Holland,1511 DA ©2014 kodin postar Query