Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

1382 JL, Weesp, Weesp, Noord-Holland: 1382 JL

1382 JL

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :1382 JL, Weesp, Weesp, Noord-Holland
Qytet :Weesp
Rajon 2 :Weesp
Rajon 1 :Noord-Holland
Vend :Holandë
Kodi Postar :1382 JL

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-NH
gjerësi :52.31356
gjatësi :5.02735
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

1382 JL, Weesp, Weesp, Noord-Holland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 1382 JL.

Të tjerët u kërkohet në
1382 JL, Weesp, Weesp, Noord-Holland,1382 JL ©2014 kodin postar Query