ХоландијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

8531 BM, Lemmer, Lemsterland, Friesland: 8531 BM

8531 BM

Адреса И Поштенски Број
Наслов :8531 BM, Lemmer, Lemsterland, Friesland
Град :Lemmer
Регионот 2 :Lemsterland
Регионот 1 :Friesland
Земја :Холандија
Поштенски :8531 BM

Други Информации
Јазик :Dutch (NL)
Регионален Код :NL-FR
ширина :52.83837
должина :5.72093
Временска Зона :Europe/Amsterdam
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

8531 BM, Lemmer, Lemsterland, Friesland се наоѓа во Холандија. Нејзините поштенски код е 8531 BM.

Другите се е достапен
8531 BM, Lemmer, Lemsterland, Friesland,8531 BM ©2014 Поштенски Пребарување