ХоландијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

1017 NT, Binnenstad, Oostelijk Havengebied, Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland: 1017 NT

1017 NT

Адреса И Поштенски Број
Наслов :1017 NT, Binnenstad, Oostelijk Havengebied, Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland
Површина 1 :Binnenstad, Oostelijk Havengebied
Град :Amsterdam
Регионот 2 :Amsterdam
Регионот 1 :Noord-Holland
Земја :Холандија
Поштенски :1017 NT

Други Информации
Јазик :Dutch (NL)
Регионален Код :NL-NH
ширина :52.36600
должина :4.88631
Временска Зона :Europe/Amsterdam
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

1017 NT, Binnenstad, Oostelijk Havengebied, Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland се наоѓа во Холандија. Нејзините поштенски код е 1017 NT.

Другите се е достапен
1017 NT, Binnenstad, Oostelijk Havengebied, Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland,1017 NT ©2014 Поштенски Пребарување