ХоландијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

9004 XZ, Warstiens, Boarnsterhim, Friesland: 9004 XZ

9004 XZ

Адреса И Поштенски Број
Наслов :9004 XZ, Warstiens, Boarnsterhim, Friesland
Град :Warstiens
Регионот 2 :Boarnsterhim
Регионот 1 :Friesland
Земја :Холандија
Поштенски :9004 XZ

Други Информации
Јазик :Dutch (NL)
Регионален Код :NL-FR
ширина :53.16410
должина :5.86240
Временска Зона :Europe/Amsterdam
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

9004 XZ, Warstiens, Boarnsterhim, Friesland се наоѓа во Холандија. Нејзините поштенски код е 9004 XZ.

Другите се е достапен
9004 XZ, Warstiens, Boarnsterhim, Friesland,9004 XZ ©2014 Поштенски Пребарување