ХоландијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

9104 JT, Damwoude, Dantumadiel, Friesland: 9104 JT

9104 JT

Адреса И Поштенски Број
Наслов :9104 JT, Damwoude, Dantumadiel, Friesland
Град :Damwoude
Регионот 2 :Dantumadiel
Регионот 1 :Friesland
Земја :Холандија
Поштенски :9104 JT

Други Информации
Јазик :Dutch (NL)
Регионален Код :NL-FR
ширина :53.28333
должина :5.98333
Временска Зона :Europe/Amsterdam
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

9104 JT, Damwoude, Dantumadiel, Friesland се наоѓа во Холандија. Нејзините поштенски код е 9104 JT.

Другите се е достапен
9104 JT, Damwoude, Dantumadiel, Friesland,9104 JT ©2014 Поштенски Пребарување