Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

6229 WH, Maastricht, Maastricht, Limburg: 6229 WH

6229 WH

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :6229 WH, Maastricht, Maastricht, Limburg
Qytet :Maastricht
Rajon 2 :Maastricht
Rajon 1 :Limburg
Vend :Holandë
Kodi Postar :6229 WH

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-LI
gjerësi :50.82536
gjatësi :5.70951
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

6229 WH, Maastricht, Maastricht, Limburg është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 6229 WH.

Të tjerët u kërkohet në
6229 WH, Maastricht, Maastricht, Limburg,6229 WH ©2014 kodin postar Query