Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

7431 AK, Diepenveen, Deventer, Overijssel: 7431 AK

7431 AK

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :7431 AK, Diepenveen, Deventer, Overijssel
Qytet :Diepenveen
Rajon 2 :Deventer
Rajon 1 :Overijssel
Vend :Holandë
Kodi Postar :7431 AK

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-OV
gjerësi :52.28289
gjatësi :6.15529
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

7431 AK, Diepenveen, Deventer, Overijssel është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 7431 AK.

Të tjerët u kërkohet në
7431 AK, Diepenveen, Deventer, Overijssel,7431 AK ©2014 kodin postar Query