Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

9073 LP, Marrum, Ferwerderadiel, Friesland: 9073 LP

9073 LP

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :9073 LP, Marrum, Ferwerderadiel, Friesland
Qytet :Marrum
Rajon 2 :Ferwerderadiel
Rajon 1 :Friesland
Vend :Holandë
Kodi Postar :9073 LP

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-FR
gjerësi :53.32095
gjatësi :5.79551
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

9073 LP, Marrum, Ferwerderadiel, Friesland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 9073 LP.

Të tjerët u kërkohet në
9073 LP, Marrum, Ferwerderadiel, Friesland,9073 LP ©2014 kodin postar Query