Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

1427 AA, Amstelhoek, De Ronde Venen, Utrecht: 1427 AA

1427 AA

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :1427 AA, Amstelhoek, De Ronde Venen, Utrecht
Qytet :Amstelhoek
Rajon 2 :De Ronde Venen
Rajon 1 :Utrecht
Vend :Holandë
Kodi Postar :1427 AA

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-UT
gjerësi :52.23126
gjatësi :4.83330
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

1427 AA, Amstelhoek, De Ronde Venen, Utrecht është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 1427 AA.

Të tjerët u kërkohet në
1427 AA, Amstelhoek, De Ronde Venen, Utrecht,1427 AA ©2014 kodin postar Query