Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

4527 BA, Aardenburg, Sluis, Zeeland: 4527 BA

4527 BA

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :4527 BA, Aardenburg, Sluis, Zeeland
Qytet :Aardenburg
Rajon 2 :Sluis
Rajon 1 :Zeeland
Vend :Holandë
Kodi Postar :4527 BA

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-ZE
gjerësi :51.27069
gjatësi :3.43994
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

4527 BA, Aardenburg, Sluis, Zeeland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 4527 BA.

Të tjerët u kërkohet në
4527 BA, Aardenburg, Sluis, Zeeland,4527 BA ©2014 kodin postar Query