Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

2541 PP, Morgenstond, Den Haag, Den Haag, Zuid-Holland: 2541 PP

2541 PP

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :2541 PP, Morgenstond, Den Haag, Den Haag, Zuid-Holland
Zonë 1 :Morgenstond
Qytet :Den Haag
Rajon 2 :Den Haag
Rajon 1 :Zuid-Holland
Vend :Holandë
Kodi Postar :2541 PP

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-ZH
gjerësi :52.04239
gjatësi :4.28047
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

2541 PP, Morgenstond, Den Haag, Den Haag, Zuid-Holland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 2541 PP.

Të tjerët u kërkohet në
2541 PP, Morgenstond, Den Haag, Den Haag, Zuid-Holland,2541 PP ©2014 kodin postar Query