Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

8435 WP, Donkerbroek, Ooststellingwerf, Friesland: 8435 WP

8435 WP

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :8435 WP, Donkerbroek, Ooststellingwerf, Friesland
Qytet :Donkerbroek
Rajon 2 :Ooststellingwerf
Rajon 1 :Friesland
Vend :Holandë
Kodi Postar :8435 WP

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-FR
gjerësi :53.01826
gjatësi :6.24007
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

8435 WP, Donkerbroek, Ooststellingwerf, Friesland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 8435 WP.

Të tjerët u kërkohet në
 • 8435+WP 8435+WP,+Donkerbroek,+Ooststellingwerf,+Friesland
 • None Rio+Cañas,+La+Montañita,+Quimistán,+Santa+Bárbara
 • 40512 Citeureup,+Cimahi,+West+Java
 • 5239 Rådal,+Bergen,+Hordaland,+Vestlandet
 • 110-847 110-847,+Pyeongchang-dong/평창동,+Jongro-gu/종로구,+Seoul/서울
 • 11703 Copey,+Dota,+San+José
 • 33327 Weston,+Broward,+Florida
 • 1712 Младост/Mladost,+Столична/Stolichna,+София-град/Sofia+city,+Югозападен+регион/South-West
 • 6431+GZ 6431+GZ,+Hoensbroek,+Heerlen,+Limburg
 • LV-2163 Laveri,+LV-2163,+Carnikavas+novads,+Rīgas
 • 15310 A+Brixeira,+15310,+La+Coruña,+Galicia
 • 08135 Pututuyoc,+08135,+Paucartambo,+Paucartambo,+Cusco
 • S4A+1G5 S4A+1G5,+Estevan,+Estevan+(Div.1),+Saskatchewan
 • L3V+2L1 L3V+2L1,+Orillia,+Simcoe,+Ontario
 • 20716 Binjai+Barat,+Binjai,+North+Sumatra
 • 264514 Zhuwang+Township/诸往乡等,+Rushan+City/乳山市,+Shandong/山东
 • LV-2107 Dzērves,+LV-2107,+Babītes+pagasts,+Babītes+novads,+Rīgas
 • None Chibia,+Chibia,+Huíla
 • 11725-170 Rua+Adilson+Wladimir+Cassuccio,+Tude+Bastos+(Sítio+do+Campo),+Praia+Grande,+São+Paulo,+Sudeste
 • 32511 Chhahara,+Palpa,+Lumbini,+Pashchimanchal
8435 WP, Donkerbroek, Ooststellingwerf, Friesland,8435 WP ©2014 kodin postar Query