Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

3265 BE, Piershil, Korendijk, Zuid-Holland: 3265 BE

3265 BE

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :3265 BE, Piershil, Korendijk, Zuid-Holland
Qytet :Piershil
Rajon 2 :Korendijk
Rajon 1 :Zuid-Holland
Vend :Holandë
Kodi Postar :3265 BE

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-ZH
gjerësi :51.79469
gjatësi :4.31370
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

3265 BE, Piershil, Korendijk, Zuid-Holland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 3265 BE.

Të tjerët u kërkohet në
3265 BE, Piershil, Korendijk, Zuid-Holland,3265 BE ©2014 kodin postar Query