Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

3112 XH, Schiedam-Oost, Schiedam, Schiedam, Zuid-Holland: 3112 XH

3112 XH

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :3112 XH, Schiedam-Oost, Schiedam, Schiedam, Zuid-Holland
Zonë 1 :Schiedam-Oost
Qytet :Schiedam
Rajon 2 :Schiedam
Rajon 1 :Zuid-Holland
Vend :Holandë
Kodi Postar :3112 XH

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-ZH
gjerësi :51.91504
gjatësi :4.41500
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

3112 XH, Schiedam-Oost, Schiedam, Schiedam, Zuid-Holland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 3112 XH.

Të tjerët u kërkohet në
3112 XH, Schiedam-Oost, Schiedam, Schiedam, Zuid-Holland,3112 XH ©2014 kodin postar Query