Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

7141 DV, Groenlo, Oost Gelre, Gelderland: 7141 DV

7141 DV

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :7141 DV, Groenlo, Oost Gelre, Gelderland
Qytet :Groenlo
Rajon 2 :Oost Gelre
Rajon 1 :Gelderland
Vend :Holandë
Kodi Postar :7141 DV

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-GE
gjerësi :52.03737
gjatësi :6.61792
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

7141 DV, Groenlo, Oost Gelre, Gelderland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 7141 DV.

Të tjerët u kërkohet në
7141 DV, Groenlo, Oost Gelre, Gelderland,7141 DV ©2014 kodin postar Query